تهویه پارکینگی و تخلیه دود اطلس مال 2018-09-05T10:56:04+04:30

Project Description

بهره وری از تجربه مشارکت گروه شبیه سازان CFD تهویه در بزرگ ترین پروژه های تجاری، اداری و صنعتی کشور

ر

با ما تماس بگیرید

تهویه پارکینگی و تخلیه دود اطلس مال

مجتمع تجاری اطلس مال ایرانیان، واقع در منطقه نیاوران، یکی از بزرگ ترین مجتمع های تجاری شهر تهران است. بنابر تعداد بالای واحدهای صنفی و تجاری این مجتمع، پارکینگ مجموعه در فضایی نزدیک به 45 هزار مترمربع و در 6 طبقه زیر زمین بناشده است. با توجه به زیربنای بالای پارکینگ در هر طبقه، ضروری است فضای پارکینگ زون بندی شده و هر زون مجهز به سیستم های تخلیه دود و تامین هوای تازه و همچنین جت فن های هدایت جریان باشد.

در پروژه CFD که توسط گروه شبیه سازان دینامیک سیالات محاسباتی تهویه و به سفارش شرکت لوتوس ایرانیان انجام گرفت، شبیه سازی تهویه و تخلیه CO (مونوکسیدکربن) در شرایط معمول و اضطرار و همچنین شبیه سازی حریق و پخش و تخلیه دود در تمامی 6 طبقه پارکینگ صورت پذیرفت. تعداد سلولهای محاسباتی در مجموع شش طبقه، بیش از 120 میلیون بوده و با در نظر گرفتن حل گذرا، یکی از بزرگ ترین پروژه های CFD کشور می باشد که در مدت 40 روز، انجام گرفت.

تذکر: به منظور حفظ حقوق معنوی کارفرمایان، تصاویر مندرج در ذیل، مربوط به داده های ورودی فرضی است و نتایج شبیه سازی های نهایی درج نشده است.

جزئیات پروژه

تاریخ

تیرماه 1396

مشتری

شرکت لوتوس ایرانیان

نوع پروژه

شبیه سازی و بهینه سازی

کارفرمای اصلی پروژه

شرکت اطلس ایرانیان

گالری پروژه‌ها

همین الان تماس بگیرید

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

نام *
نام خانوادگی *
آدرس ایمیل *
شماره تماس

موضوع پیام

چطور میتوانیم کمکتان کنیم؟