بهره وری از تجربه مشارکت گروه شبیه سازان CFD تهویه در بزرگ ترین پروژه های تجاری، اداری و صنعتی کشور

تهویه پارکینگی و تخلیه دود اطلس مال

مجتمع تجاری اطلس مال ایرانیان، واقع در منطقه نیاوران، یکی از بزرگ ترین مجتمع های تجاری شهر تهران است. بنابر تعداد بالای واحدهای صنفی و تجاری این مجتمع، پارکینگ مجموعه در فضایی نزدیک به ۴۵ هزار مترمربع و در ۶ طبقه زیر زمین بناشده است. با توجه به زیربنای بالای پارکینگ در هر طبقه، ضروری است فضای پارکینگ زون بندی شده و هر زون مجهز به سیستم های تخلیه دود و تامین هوای تازه و همچنین جت فن های هدایت جریان باشد.

در پروژه CFD که توسط گروه شبیه سازان دینامیک سیالات محاسباتی تهویه و به سفارش شرکت لوتوس ایرانیان انجام گرفت، شبیه سازی تهویه و تخلیه CO (مونوکسیدکربن) در شرایط معمول و اضطرار و همچنین شبیه سازی حریق و پخش و تخلیه دود در تمامی ۶ طبقه پارکینگ صورت پذیرفت. تعداد سلولهای محاسباتی در مجموع شش طبقه، بیش از ۱۲۰ میلیون بوده و با در نظر گرفتن حل گذرا، یکی از بزرگ ترین پروژه های CFD کشور می باشد که در مدت ۴۰ روز، انجام گرفت.

تذکر: به منظور حفظ حقوق معنوی کارفرمایان، تصاویر مندرج در ذیل، مربوط به داده های ورودی فرضی است و نتایج شبیه سازی های نهایی درج نشده است.

گالری پروژه

به اشتراک بگذارید
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
پروژه های مرتبط

توضیحات تکمیلی پروژه

تاریخ : تیرماه 1396

نوع پروژه : شبیه سازی و بهینه سازی

کارفرما : شرکت اطلس ایرانیان

پیمان کار : شرکت لوتوس ایرانیان

با ما در تماس باشید

در صورتی که پروژه ای در خصوص طراحی و شبیه سازی سیستم خنک کن و تهویه دیتاسنتر دارید، با پر کردن این فرم و مشخص کردن شرایط کلی پروژه، همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و هماهنگی برگزاری جلسه مشاوره را انجام حواهند داد.

به اشتراک بگذارید
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
پروژه های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *