بهره وری از تجربه مشارکت گروه شبیه سازان CFD تهویه در بزرگ ترین پروژه های تجاری، اداری و صنعتی کشور

شبيه سازي سيستم تخليه دود پارکينگ پارک ملت مشهد

با گسترش فضاهای عمومی شهری و نیاز شهروندان به استفاده از پارکینگ و در کنار آن، محدودیتهای بسیار موجود در استفاده از زمین های عمومی، استفاده از پارکینگ های طبقاتی و به ویژه پارکینگ های طبقاتی زیرزمینی یک ضرورت است. مشکل استفاده از این نوع پارکینگ ها، اطمینان از تهویه پارکینگ در شرایط بهره برداری عادی به منظور کاهش گاز مونوکسید کربن (CO) و بهره برداری اضطراری به منظور اطمینان از تخلیه مناسب دود و محصولات احتراق است. در سال های اخیر بحث شبیه سازی تهویه پارکینگ و به ویژه شبیه سازی CFD سیستم های تخلیه دود از اولویت بالایی برخوردار بوده است.

در پروژه پیش رو، بنابر سفارش شرکت تهویه تهران، سیستم تخلیه دود پارکینگ زیرزمینی پارک مشهد با استفاده از به روز ترین نرم افزارهای CFD معتبر شبیه سازی و ارزیابی شده است. بدین منظور ابتدا نقشه های CAD پارکینگ در طبقات مختلف دریافت و در نرم افزار FDS و رابط کاربری Pyrosim، به مدل سه بعدی قابل شبیه سازی تبدیل شده است. سپس با تولید شبکه مناسب محاسباتی و اعمال سناریورهای منطبق بر استانداردهای تخلیه دود مانند BS، سناریوی حریق و تخلیه دود شبیه سازی شده است.

تذکر: به منظور حفظ حقوق معنوی کارفرمایان، تصاویر مندرج در ذیل، مربوط به داده های ورودی فرضی است و نتایج شبیه سازی های نهایی درج نشده است.

شما میتوانید برای آشنایی با سایر پروژه ها و خدمات CFD گروه شبیه سازان، به صفحه معرفی پروژه ها مراجعه فرمایید.

همچنین به منظور آشنایی با سیستم های تهویه پارکینگی، میتوانید مقالات مرتبط با این موضوع را در صفحه مقالات گروه شبیه سازان CFD دنبال کنید.

میزان تعویض هوا در تهویه پارکینگی

شبیه سازی CFD در سیستم های تهویه

مبانی طراحی سیستم های تهویه پارکینگی

گالری پروژه

به اشتراک بگذارید
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
پروژه های مرتبط

توضیحات تکمیلی پروژه

تاریخ : مهرماه 98

نوع پروژه : تهویه پارکینگی

کارفرما : کارفرمای شبیه سازی: تهویه تهران

پیمان کار : کارفرمای اصلی شهرداری مشهد

با ما در تماس باشید

در صورتی که پروژه ای در خصوص طراحی و شبیه سازی سیستم خنک کن و تهویه دیتاسنتر دارید، با پر کردن این فرم و مشخص کردن شرایط کلی پروژه، همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و هماهنگی برگزاری جلسه مشاوره را انجام حواهند داد.

به اشتراک بگذارید
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
پروژه های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *