درباره گروه شبیه سازان CFD تهویه ایران

خدمات شبیه سازی CFD

پروژه های تهویه مطبوع و شبیه سازی خود را با اطمینان به گروه شبیه سازان CFD تهویه ایران بسپارید

درباره گروه شبیه سازان CFD تهویه ایران

گروه شبیه سازان CFD تهویه، با تجربه بیش از ۱۳ سال همکاری با بزرگ ترین کارفرمایان، مشاوران و پیمانکاران کشور و دسترسی به برترین نرم افزارهای تخصصی شبیه سازی، مرکز پردازش سریع و یانک اطلاعاتی تجهیزات مختلف تهویه و دیتاسنتر، آمادگی همکاری در پروژه های شما را دارد.

ارائه خدمات شبیه سازی مطمئن

مهم است پروژه های شبیه سازی CFD، خصوصا آنجا که نتایج کار بر سرنوشت طرح تاثیرگذارند، توسط گروهی با تجربه و با امکانات محاسباتی مناسب انجام شود. با استفاده از خدمات شبیه سازی و طراحی گروه شبیه سازان CFD تهویه ایران، شما از تجربه ۱۳ ساله به همراه مرکز پردازش سریع گروه، بهره خواهید برد.

 
 

دیتاسنتر

انجام شبیه سازی CFD جریان و حرارت در دیتاسنترها با استفاده از کارآمدترین نرم افزارهای شبیه سازی دیتاسنتر و بهره وری از مرکز پردازش سریع گروه

ارزیابی دقیق و هوشمندانه

تجربه شبیه سازی چندین دیتاسنتر بزرگ در کشور و استفاده از کارآمدترین ابزارهای تحلیل CFD دیتاسنتر، پشتوانه گروه شبیه سازان CFD تهویه ایران است.
گرفتن مشاوره

تهویه پارکینگی

شبیه سازی تهویه پارکینگی و حریق با استفاده از معتبرترین نرم افزارهای شبیه سازی CFD و مورد تایید NIST و بهره وری از مرکز پردازش سریع

شرایط حریق

تجربه شبیه سازی چندین پارکینگ بزرگ در سطح شهر تهران و همچنین شبیه سازی حریق و سیستم تخلیه دود در چندین دیتاسنتر بزرگ کشور، پشتوانه گروه شبیه سازان CFD تهویه است.
گرفتن مشاوره

تهویه مطبوع

شبیه سازی و بهینه سازی سیستم های تهویه مطبوع، اتاق های تمیز ، فن ها و پمپ ها، با استفاده از نرم افزارهای کاربردی CFD مورد استفاده در دنیا

شبیه سازی و بهینه سازی

با گسترش روش های تهویه مطبوع و لزوم بهینه سازی و کاهش مصرف انرژی در ساختمان های تجاری، اداری و مسکونی، شبیه سازی سیستم های تهویه مطبوع با استفاده از CFD ضروری است.
گرفتن مشاوره

حوزه های مختلف صنعتی

شبیه سازی سایر حیطه های صنعتی، نیروگاهی و نفت و گاز و تجهیزات مورد استفاده با کمک CFD و نرم افزارهای ANSYS، FLUENT و CFX

حوزه های مختلف صنعتی

علاوه بر تهویه مطبوع، گروه توانایی شبیه سازی سایر حیطه های صنعتی مانند نفت و گاز، نیروگاه و پتروشیمی را با استفاده از نرم افزارهای تخصصی CFD دارد.
گرفتن مشاوره

اعضای تیم ما

گروه شبیه سازان CFD توسط مجرب ترین شبیه سازان کشور با سابقه بیش از ۱۳ سال و همکاری در ده ها پروژه بزرگ کشور، مدیریت می شود و در کنار آن چندین کارشناس در زمینه های تولید مدل ، تولید شبکه و ساخت خروجی ها با ما همکاری دارند.

 
 

احسان اله سعادتی

مدیر دپارتمان شبیه سازی

احسان اله سعادتی با سابقه بیش از ۱۳ سال شبیه سازی در زمینه های مختلف صنعتی و با تمرکز بر تهویه مطبوع و تهویه پارکینگی، مدیریت دپارتمان شبیه سازی گروه را بر عهده دارد. وی مولف چندین عنوان کتاب در زمینه شبیه سازی است و از سال ۸۷ در دانشگاه صنعتی شریف و مراکز صنعتی و دانشگاهی کشور، بیش از ۱۰۰ دوره شبیه سازی تدریس نموده است.

سجـاد بـاقری

مدیر طراحی سیستم های تهویه و تخلیه دود

با بیش از ۸ سال سابقه کار در زمینه تاسیسات و تهویه مطبوع و به صورت خاص طراحی سیستم های تهویه صنعتی و سیستم های تخلیه دود اعم از ساختمانی، پارکینگی و تونلی مطابق با استاندارهای بین المللی، کارشناسی طراحی دپارتمان گروه را بر عهده دارد. همچنین وی چندین طرح صنعتی کاربردی در زمینه تهویه، در صنایع مختلف را طراحی نموده است

محمد عبدالملکی

مدیر بخش تحلیل و شبیه سازی فن

محمد عبدالملکی دانش آموخته مهندسی مکانیک از دانشگاه شریف است و سال ها به صورت تخصصی در زمینه طراحی، تحلیل و شبیه سازی فن فعالیت نموده است. طراح و کارشناس CFD فن های محوری ۱۴۰۰،۱۶۰۰،۱۸۰۰ و ۲۰۰۰ در کانال تست AMCA210 در شرکت افرا و مدیر اجرایی پروژه های تهویه و حرارتی برودتی در مجموعه ورزشی آزادی بخشی از فعالیتهای اوست

پروژه‌های اخیر

پروژه های انجام شده توسط گروه، بیش از ۴۵ پروژه معتبر صنعتی در سطح کشور است که در اینجا تنها برخی از پروژه ها، با تمرکز بر خدمات تهویه مسکونی، اداری، پارکینگی و دیتاسنتر ارائه می شود. برای آشنایی با سایر پروژه های گروه از بخش “سایر پروژه ها” دیدن فرمایید.

شبیه سازی CFD اطمینان از طراحی صحیح و بهینه

با کمک شبیه سازی های CFD، میتوان هزینه های اجرای طرح های تهویه و تخلیه دود را با اطمینان بهینه نمود و از عملکرد سیستم در زمان بهره برداری نیزاطمینان حاصل نمود.

کارفرمایان و همکاران ما

 
ما مفتخریم به ارائه خدمات، برای بزرگ ترین کارفرمایان، مشاوران و پیمانکاران تهویه مطبوع کشور. در ادامه برخی از کارفرمایان ما در پروژه های اخیر، معرفی شده اند.