Loading...
شبیه سازی سیستم تخلیه دود در پارکینگ پارک ملت مشهد 2020-05-04T09:51:08+04:30

Project Description

شبیه سازی سیستم تخلیه دود با استفاده از CFD

با ما تماس بگیرید

شبیه سازی سیستم تخلیه دود با استفاده از CFD در پارکینگ پارک ملت مشهد

 با گسترش فضاهای عمومی شهری و نیاز شهروندان به استفاده از پارکینگ و در کنار آن، محدودیتهای بسیار موجود در استفاده از زمین های عمومی، استفاده از پارکینگ های طبقاتی و به ویژه پارکینگ های طبقاتی زیرزمینی یک ضرورت است. مشکل استفاده از این نوع پارکینگ ها، اطمینان از تهویه پارکینگ در شرایط بهره برداری عادی به منظور کاهش گاز مونوکسید کربن (CO) و بهره برداری اضطراری به منظور اطمینان از تخلیه مناسب دود و محصولات احتراق است. در سال های اخیر بحث شبیه سازی تهویه پارکینگ و به ویژه شبیه سازی CFD سیستم های تخلیه دود از اولویت بالایی برخوردار بوده است.

در پروژه پیش رو، بنابر سفارش شرکت تهویه تهران، سیستم تخلیه دود پارکینگ زیرزمینی پارک مشهد با استفاده از به روز ترین نرم افزارهای CFD معتبر شبیه سازی و ارزیابی شده است. بدین منظور ابتدا نقشه های CAD پارکینگ در طبقات مختلف دریافت و در نرم افزار FDS و رابط کاربری Pyrosim، به مدل سه بعدی قابل شبیه سازی تبدیل شده است. سپس با تولید شبکه مناسب محاسباتی و اعمال سناریورهای منطبق بر استانداردهای تخلیه دود مانند BS، سناریوی حریق و تخلیه دود شبیه سازی شده است.

تذکر: به منظور حفظ حقوق معنوی کارفرمایان، تصاویر مندرج در ذیل، مربوط به داده های ورودی فرضی است و نتایج شبیه سازی های نهایی درج نشده است.

شما میتوانید برای آشنایی با سایر پروژه ها و خدمات CFD گروه شبیه سازان، به صفحه معرفی پروژه ها مراجعه فرمایید.

همچنین به منظور آشنایی با سیستم های تهویه پارکینگی، میتوانید مقالات مرتبط با این موضوع را در صفحه مقالات گروه شبیه سازان CFD دنبال کنید.

میزان تعویض هوا در تهویه پارکینگی

شبیه سازی CFD در سیستم های تهویه

مبانی طراحی سیستم های تهویه پارکینگی

جزئیات پروژه

تاریخ

مهرماه 98

کارفرمای اصلی

شهرداری مشهد

نوع پروژه

تهویه پارکینگی

کارفرمای شبیه سازی

تهویه تهران

گالری تصاویر پروژه

شبیه سازی سیستم تخلیه دود پارکینگی با استفاده از CFD-Pyrosim-FDS

با ما در تماس باشید

در صورتی که پروژه ای در خصوص طراحی و شبیه سازی سیستم خنک کن و تهویه دیتاسنتر دارید، با پر کردن این فرم و مشخص کردن شرایط کلی پروژه، همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و هماهنگی برگزاری جلسه مشاوره را انجام حواهند داد.

نام *
نام خانوادگی *
آدرس ایمیل *
شماره تماس

موضوع پیام

چطور میتوانیم کمکتان کنیم؟