درباره ما 2019-10-28T03:35:27+03:30

گروه شبیه سازان CFD توسط مجرب ترین شبیه سازان کشور با سابقه بیش از 13 سال و همکاری در ده ها پروژه بزرگ کشور، مدیریت می شود و در کنار آن چندین کارشناس در زمینه های تولید مدل ، تولید شبکه و ساخت خروجی ها با ما همکاری دارند.

اعضای تیم ما

احسان اله سعادتی
احسان اله سعادتیمدیر دپارتمان شبیه سازی
احسان اله سعادتی با سابقه بیش از 13 سال شبیه سازی در زمینه های مختلف صنعتی و با تمرکز بر تهویه مطبوع و تهویه پارکینگی، مدیریت دپارتمان شبیه سازی گروه را بر عهده دارد. وی مولف چندین عنوان کتاب در زمینه شبیه سازی است و از سال 87 در دانشگاه صنعتی شریف و مراکز صنعتی و دانشگاهی کشور، بیش از 100 دوره شبیه سازی تدریس نموده است.
سجاد باقری
سجاد باقریمدیر طراحی سیستم های تهویه و تخلیه دود
سجـاد بـاقری با بیش از 8 سال سابقه کار در زمینه تاسیسات و تهویه مطبوع و به صورت خاص طراحی سیستم های تهویه صنعتی و سیستم های تخلیه دود اعم از ساختمانی، پارکینگی و تونلی مطابق با استاندارهای بین المللی، کارشناسی طراحی دپارتمان گروه را بر عهده دارد. همچنین وی چندین طرح صنعتی کاربردی در زمینه تهویه، در صنایع مختلف را طراحی نموده است
محمد عبدالملکی
محمد عبدالملکیمدیر بخش طراحی و شبیه سازی فن
محمد عبدالملکی دانش آموخته مقطع کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک از دانشگاه صنعتی شریف است و سال ها به صورت تخصصی در زمینه طراحی، تحلیل و شبیه سازی فن و توربین باد فعالیت داشته است. طراحی و شبیه سازی CFD فن های محوری 1600, 1800, 2000 و 2200 در کانال تست AMCA210 در شرکت افرا و مدیریت اجرایی پروژه های تهویه و حرارتی برودتی در مجموعه ورزشی آزادی تهران بخشی از فعالیت های اوست.

پروژه های تهویه مطبوع و شبیه سازی خود را با اطمینان به گروه شبیه سازان CFD تهویه ایران بسپارید

با ما تماس بگیرید
کاربرد CFD در تهویه مطبوع

ارائه خدمات شبیه سازی مطمئن

مهم است پروژه های شبیه سازی CFD، خصوصا آنجا که نتایج کار بر سرنوشت طرح تاثیرگذارند، توسط گروهی با تجربه و با امکانات محاسباتی مناسب انجام شود. با استفاده از خدمات شبیه سازی و طراحی گروه شبیه سازان CFD تهویه ایران، شما از تجربه 13 ساله به همراه مرکز پردازش سریع گروه، بهره خواهید برد.

گروه شبیه سازان CFDتهویه- ارائه خدمات شبیه سازی CFD تهویه مطبوع- دیتاسنتر و تهویه پارکینگی

پروژه‌های اخیر

پروژه های انجام شده توسط گروه، بیش از 45 پروژه معتبر صنعتی در سطح کشور است که در اینجا تنها برخی از پروژه ها، با تمرکز بر خدمات تهویه مسکونی، اداری، پارکینگی و دیتاسنتر ارائه می شود. برای آشنایی با سایر پروژه های گروه از بخش “سایر پروژه ها” دیدن فرمایید.

نمایش همه پروژه‌ها

نظر کارفرمایان ما

“لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.”

هاری اسمیت - مدیر پروژه‌های اجرایی

“لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.”

جان دویی - مدیر شرکت انفورماتیک

کارفرمایان و همکاران ما

گروه شبیه سازان CFD تهویه ایران، مفتخر است به همکاری با بزرگ ترین و معتبرین شرکت های تهویه و تاسیسات ایران. در ذیل نام برخی از کارفرمایان ما آورده شده است. برخی از این کارفرمایان، طرف مستقیم قرارداد ما بوده و برخی دیگر کارفرمای اصلی و مالکان ساختمان ها و مجموعه های مختلف تجاری، اداری و صنعتی بوده اند.

با ما تماس بگیرید

گروه شبیه سازان تهویه ایران، با بهره گیری از کارشناسان و شبیه سازان مجرب و مرکز پردازش سریع، آمادگی ارائه مشاوره و خدمات طراحی و شبیه سازی شما را دارد.

نام *
نام خانوادگی *
آدرس ایمیل *
شماره تماس

موضوع پیام

چطور میتوانیم کمکتان کنیم؟